Mijn naam is Floor. Ik ben een Brabants gezelligheidsdier met beide voeten op de grond. Moeder van twee dochters, energetisch therapeut en yogi. In een tijdperk dat voelt als een vorig leven runde ik een vakantiepark, was ik áltijd bezig met alles en iedereen, en zorgde ik slecht voor mezelf. Dat laatste was trouwens niets nieuws... Op 17-jarige leeftijd had ik een chronische darmziekte. Ik pleegde continu roofbouw op mijn lichaam. Ik kreeg medicijnen, maar al snel merkte ik dat ik veel meer bereikte als ik rust nam en minimaal at, zodat mijn lichaam de tijd kreeg om zich te herstellen. Zo overleefde ik vele stressvolle perioden, totdat ik erachter kwam dat het anders kon.
Ik deed 3 verschillende energetische opleidingen tegelijk. Hierdoor kwam ik weer in contact met mijn gevoel. Ik begon met yoga om meer flexibiliteit en ruimte in mijn stijve pijnlijke lichaam te krijgen.
In 2016 besloot ik dat het tijd werd voor echte veranderingen. Ik begon aan de VITT-opleiding in Belfeld. Pas daar voelde ik hoe het is om vanuit je hart en verbinding te leven. Zo kloppend voor mij! Heerlijk om die stilte, vrede en liefde te voelen. Tegelijkertijd begon ik ook aan een yogaopleiding. Beide opleidingen waren voor mij de ideale combinatie.
Floor geeft de EGT Opleiding in Uden en Wijchen én verzorgt naast Charlotte de EGT Alleengeboren Tweeling vervolgopleiding